Інвестиційний паспорт району

Coat_of_Arms_of_Obukhiv_Raion.svgobrayon2016-fill-368x445

Обухівський район

Обухівський район налічує: міську раду – 1 (м.Українка), одне селище міського типу – Козин і 22 сільські ради (43 населених пункти), з кількістю населення 35,8 тис.осіб, що складає 2.1 % від населення області.

Площа території району становить 760 кв.км, що складає 2,7% від території області.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Обухівський район утворений 07 березня 1923 року. Загальна площа району 760 кв.км або 2,7 % від території області

Район розташований у центральній частині Київської області на правому березі р.Дніпро. Межує з Кагарлицьким, Білоцерківським, Києво-Святошинським, Бориспільським та Васильківським районами.

По території району протікають річки: найбільша – Дніпро, притоки – Козинка, Стугна, Красна, Бобриця, Сквирівка та їх притоки – Раківка, Тихань, Кобринка, Деремезнянка, Івковити ця.

ТРАНСПОРТНІ КОМУНІКАЦІЇ

Обухівський район має розвинуту транспортну інфраструктуру. Загальна довжина шляхів 924,1 км, які зв’язують усі населені пункти району. Через територію Обухівського району проходить автотраса: Київ-Донецьк. Основні шляхи району: Е-95, М-04, Н-01, Р-19.

Громадський транспорт представлений автобусним та залізничним сполученням. Відстані: від м.Обухів до м.Києва залізницею – 44 км, автошляхом – 43 км.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

promrayon-fill-432x260Визначальним для економіки району є робота підприємств промислового сектору.

Стан промисловості є актуальним питанням сьогодення, оскільки цей сектор відіграє ключову роль в економіці району.

Основу промислового комплексу району складають 17 підприємств.

Обсяг реалізованої промислової продукції по району у 2015 році становив 3,5 млрд. грн., що більше в порівнянні з минулим роком на 9,4 %.

МАЛЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО

mpidprayon

АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС

В агропромисловому комплексі району в поточному році працюють 19 підприємств різних організаційно-правових форм та 39 фермерських господарств.

Загальна площа сільськогосподарських угідь становить 45,0 тис. га, в тому числі  рілля 36,3 тис.га.

В цілому по району в 2015 році намолочено зернових 67,4 тис.тонн зерна при середній урожайності 52,2 ц/га. Намолочено 40,0 тис.тонн зерна ранніх зернових культур  при  урожайност і 52,6 ц/га.

Станом на 1січня 2016 року в Обухівському районі утримується 4543 голови ВРХ, що на 105 голів більше  до минулого року. Корів утримується 1857 голів, що на 41 голови менше, ніж в минулому році.

У зв’язку з загрозою виникнення африканської чуми свиней та нерентабельністю ведення галузі в даних умовах, більшість сільськогосподарських  підприємств району  збільшувати поголів’я свиней не планують. Так,  станом на  1 січня  поголів’я свиней у районі становить 3390 голів, що на 1169 голів менше минулого року.

За 2015 рік валовий надій молока становить 11873 тонни, що на  928 тонни  більше ніж в минулому році. Надій молока на одну корову  склав 6755 кг, що на 861 кг більше ніж в минулому році.

За  2015 рік середньомісячна заробітна плата штатного працівника зросла проти попереднього року на 511 грн. і склала 3211 грн.

В оренду сільськогосподарським  підприємствам  в 2015 році передано 8414 земельних паїв. Розмір орендної плати складає  6,4 % від нормативної грошової оцінки  земельної ділянки з врахуванням індексації грошової оцінки земель. Сума до сплати за оренду земельних паїв  згідно заключних договорів в 2015 році складає 50760,3тис.грн.

agrorayon

ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ (ІНВЕСТИЦІЙНІ ІДЕЇ)

agrorayon2

ІНВЕСТИЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ