Зверніть увагу!

За інформацією, наданою філією “Українська залізнична швидкісна компанія” публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” у 2018 році зростає тенденція пошкодження рухомого складу швидкісних електропоїздів важкими предметами та камінням сторонніми особами.

Неприпустимі розваги та хуліганські дії громадян загрожують безпеці руху поїздів, наражають пасажирів, персонал залізниці на небезпеку, а також несуть значні матеріальні збитки.

Акцентуємо увагу, що питання уникнення описаних вище випадків найбільше залежить від відповідальності та обачності громадян, а особливо підлітків. Важливою є виховна роль батьків, адже залізнична колія — не місце для ігор. Пустощі поблизу залізниці часто можуть мати трагічні наслідки.

Закликаємо громадян, які стануть свідками актів незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та про акти вандалізму, повідомляти про ці випадки Національну поліцію України.