НовиниНовини Обухівщини

Виїзний прийом громадян 26.06.2018

26 червня 2018 року заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Коваленко С.І. здійснив попередній об’їзд загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів, будинків культури та бібліотек у селах Трипілля, Жуківці, Верем’я, а також провів виїзний прийом громадян у селі Жуківці.

Із питанням укомплектування харчоблоку звернулась завідуюча Жуківцівського дошкільного навчального закладу «Золота рибка» Пікуза Л.І. У Трипільській ЗОШ І-ІІІ ступенів гостро стоїть питання внутрішнього ремонту приміщення, будівництва окремого приміщення шкільної їдальні. Також багато років лишається невирішеним питання ремонту сільського будинку культури, який знаходиться в аварійному стані, а також облаштування центральної площі села Трипілля, а саме: встановлення пам’ятника Трипільській культурі у формі бінокля, яка характерна для кераміки древніх трипільців та благоустрої території навколо майбутнього пам’ятника. У селі Верем’я також декілька років не функціонує місцевий будинок культури.