Про проведення комісій

Управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації Київської області повідомляє, що 15 червня 2018 року відбулися засідання комісій під головуванням заступника голови адміністрації     Коваленка С.І.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (присутні 11 членів комісії) було розглянуто 45 справ переміщених осіб щодо призначення (відновлення) соціальних виплат та пенсії: 31 – адресної допомоги переміщеним особам, 2 – про призначення допомоги при народженні дитини, 1 – про призначення допомоги у зв’язку із вагітністю та пологами, 1 – страхові виплати, 10 – пенсії (протокол № 21 від 15.06.2018).

На засіданні районної комісія з питань призначення населенню житлової субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (присутні 6 членів комісії) розглянуто: 1 заяву про призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям, 1 заяву про призначення житлової субсидії, 2 заяви про припинення нарахування субсидії, 3 особові справи щодо припинення нарахування субсидії, у зв’язку із смертю члена домогосподарства.

Прийнято рішення: по 1 заяві – відмовити в призначенні державної допомогу малозабезпеченим сім’ям, по 1 заяві – відмовити в призначенні житлової субсидії, по 5 особових справах – припинити нарахування житлової субсидії (протокол № 18 від 15.06.2018).