НовиниНовини Обухівщини

Спостережна комісія Обухівської районної державної адміністрації

12 червня 2018 року о 13.00 відбулося засідання
 яку відповідно до розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації № 285 від 05.06.2018 «Про внесення змін до розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації від 12 липня 2016 року № 289» очолює перший заступник голови районної державної адміністрації Мошковський О.МНа порядку денному було розглянуто загалом два питання. Перше –  обрання заступника голови спостережної  комісії, друге – розгляд повідомлень, які надійшли від виправних колоній про звільнення осіб, мешканців Обухівського району. Заступником голови спостережної комісії одноголосно було обрано Білоконь Г.І., начальника управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації.

20180612_153326