НовиниНовини Обухівщини

Координаційна рада з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації

12 червня 2018 року відбулося засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації, яку очолює перший заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Мошковський О.М.

На порядку денному було розглянуто загалом сім питань щодо ситуацій в родинах, які опинилися у складних життєвих обставинах та які перебувають під соціальним супроводом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За результатами обговорення одну сім’ю (м.Українка) знято із соціального супроводу у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин, дві сім’ї (с. Жуківці, с. Семенівка) знято із соціального супроводу у зв’язку з переїздом в іншу місцевість та з двома сім’ями (м. Українка, с. Долина) продовжено соціальну роботу.

IMG-c3125bfe68d16e99af61d820d7272616-V IMG-2b7f26e3e3331e9f5d84df7a147b6eaf-V