Молодь та спортНовиниНовини Київщини

ДРУГИЙ ЕТАП ОБЛАСНОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

9 червня 2018 року в місті Ірпінь на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» відбулася фінальна частина змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області.

У змаганнях взяли участь збірні команди держслужбовців з різних районів Київської області.

Участь у Спартакіаді взяла і команда держслужбовців Обухівського району, до складу якої увійшли: Оксана Сидорчук, Тетяна Ступник, Любов Криворот, Андрій Йосипенко, Владислав Вартилецький.

Змагання проводилися з волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів та шашок. У всіх видах спорту, окрім футболу, брали участь чоловіки та жінки.

Переможці та призери змагань визначалися в окремих видах спорту (шашки, шахи та настільний теніс окремо серед чоловіків та жінок) та  загальнокомандному заліку по райдержадміністраціям.

У змаганнях з футболу об’єднана команда Обухівського та Бориспільського районів здобула ІІІ місце!

Вдячні державним службовцям Обухівської райдержадміністрації, які взяли участь у змаганнях та проявили свої вміння!!!

35026787_373634996479486_1457253588597211136_n DSC_0479 DSC_0566 DSC_0544