НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

[АНОНС] Виїзний прийом громадян в с. Верем’я

16 травня 2018 року з 16.00 до 17.30 у приміщенні Верем’яцької сільської ради за адресою: вул. Каштанова, 18, с. Верем’я, Обухівський район, Київська область відбудеться виїзний прийом громадян головою Обухівської районної державної адміністрації Іваном Сергійовичем РУДЯКОМ. Участь у виїзному прийомі візьмуть представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, які зможуть відповісти на усі запитання, що стосуються призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, та інші питання соціального захисту населення, представники служби у справах дітей та сім’ї, Обухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (питання пенсійного забезпечення, нарахування, розміру пенсій), представник Обухівського відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області (питання оподаткування), виконуючий обов’язки начальника Обухівського відділу поліції ГУНП в Київській області (забезпечення охорони громадського правопорядку), представник Обухівського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» (постачання електроенергії споживачам), представник Обухівської дільниці Васильківської ФЕГГ (надання послуг газопостачання), представник Обухівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області (пожежна безпека в побуті, дії рятувальників на випадок виникнення пожежі), головний лікар Комунального закладу Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (програма «Доступні ліки», впровадження медичної реформи, вибір сімейного лікаря, медичне забезпечення). Прийом відбудеться у формі діалогу, громадяни зможуть зразу отримати відповіді на поставлені запитання. Запрошуються жителі села Верем’я та жителі навколишніх сіл.