КультураНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Виставковий проект «1917 – 1921: Український вимір»

Державним архівом Київської області у 2018 році підготовлено новий виставковий проект «1917 – 1921: Український вимір», який присвячений 100-річчю Української революції. У цій виставці багато нового, зокрема її концепція має більш просвітницький, ніж науковий характер. Виставка експонується з 15 лютого і до кінця року по всіх районах і містах Київщини.

Експозиція виставки складається із декількох розділів: Українська Центральна Рада. Втрачені ілюзії; Гетьманат. На німецьких багнетах; Директорія. Між молотом і ковадлом; Селянський повстанський рух. Своя правда. Переважна більшість документів представлена з фондів Державного архіву Київської області.

В місті Обухові з виставкою можна буде ознайомитися з  08 по 20  травня  2018 року  у приміщенні  Обухівського краєзнавчого музею за адресою: вул. Київська, 14, м. Обухів.

11 травня  2018 року об 11 годині  відбудеться презентація виставки, яку проведе головний спеціаліст відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Державного архіву Київської області Рена Яківна Коваленко.