НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Про проведення комісій

Управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації повідомляє, що 2 травня 2018 року відбулося засідання  тимчасової комісії Обухівської райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови адміністрації Мошковського О.М.

На засіданні комісії  було розглянуто питання щодо погашення заборгованості із сплати страхових внесків та з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій до Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області таких підприємств Обухівського району, як: ПАТ «Укренергомеханізація», Філія № 11 «Дніпро, ПП “Восход-України”.