Молодь та спортНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Всеукраїнський День футболу у с.Григорівка.

28.04.2018 року у с. Григорівка відбувся захід присвячений Дню футболу. На захід завітали почесні гості: голова Обухівського районної ради Костянтин Шушаков, голова Григорівської сільської ради Сергій Кисіль, депутат Обухівського районної ради Олександр Устименко, завідувач сектору молоді та спорту Сергій Савченко, голова районної федерації футболу Віктор Мозговий, спортсмени та ветерани футболу Обухівщини. Під час заходу було нагороджено пам’ятними сувенірами ветеранів футболу, начальників відділів фізичної культури і спорту Обухівщини останніх десятиліть.  Також відбувся І тур міськрайонного чемпіонату з футболу серед дорослих, у якому зустрічалися команди ” Світанок+” с. Григорівка – ” Герма” с. Германівка. Рахунок 3-2. Після проведено дитячий турнір.