Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Зустріч з ветераном війни

27.04.2018 року перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області   Коротченко В.В. і завідувач сектору по роботі з персоналом Голота А.В.  відвідали  пенсіонера –  ветерана війни,  жителя міста Обухова – Дубинка Петра Семеновича.

Працівники управління привітали ветерана з наступаючим святом – Днем Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні, побажали здоров’я, надали роз’яснення щодо його пенсійного забезпечення. Дубинка П.С. подякував за відвідування  , зауваження до роботи управління відсутні.