НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Виїзна громадська приймальня

25 квітня  2018 року в с. Великі Дмитровичі  в приміщенні будинку культури з 10-00 год. відбулося виїзне засідання громадської приймальні за участю керівників району та начальників структурних підрозділів Обухівської РДА, Обухівської районної ради і керівників установ, організацій Обухівського району згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень у населених пунктах  Обухівського району на ІІ квартал 2018 року.

Перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коротченко В.В. надала роз’яснення  присутнім по змінам в пенсійному законодавству, реєстрації громадян на веб-порталі електронних послуг  Пенсійного фонду України, провела опитування пенсіонерів щодо своєчасного отримання пенсій.

IMG-99fdf9fa29325d339ffa6a2788f5b8d0-V