Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Прийом громадян в м.Українка, с. Трипілля і с. Підгірці

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 01.12.2017 року в приміщенні ПК «Енергетик» за адресою м. Українка, проспект Дніпровський 15-А почав працювати пункт обслуговування громадян. За період з 01.04.2018 року по 26.04.2018 року прийнято 110 громадянин. Прийом проводила головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Кравченко О.В.

25 квітня 2018 року проведено прийом громадян в пунктах обслуговування громадян   в с. Трипілля і в с. Підгірці. Прийнято всього 9 громадян.

Громадяни звертались по питаннях призначення,  перерахунку пенсій, зміни розміру пенсії в зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Громадянам надана необхідна інформація з використанням бази даних,  а також всі зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду України.IMG_20180404_094252