НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській областіОсвіта та наука

Про пожежну безпеку та правила поведінки при пожежі в Українській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

17 квітня 2018 року в 6-Б класі відбувся урок пожежної безпеки «Обережно вогонь!».  Метою заходу було поглибити знання учнів про поняття пожежа, про причини виникнення пожежі, про засоби пожежогасіння, виховувати бережливе ставлення до свого життя і здоров’я та до життя оточуючих.

Учні дізналися про найпоширеніші причини виникнення пожежі (порушення правил користування електроприладами, газовою плитою, дитячі пустощі тощо), ознайомилися з правилами, які потрібно знати кожному, хто не хоче допустити пожежі, з первинними засобами пожежогасіння. А потім виготовили інформаційні листівки «Правила пожежної безпеки».

Учителі основ здоров’я нашого навчального закладу до кінця квітня проведуть аналогічні уроки з техніки безпеки в усіх 5-8 класах. 3 001 3 004 3 006 3 008 3 015 3 016