КультураМолодь та спортНовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОсвіта та наука

Про дні позитиву в Українській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

З 11 по 13 квітня 2018 року в нашому навчальному закладі відбувся тиждень позитиву.

Виставка малюнків учнів 7-х класів «Неіснуюча тварина», створення колажу «Школа майбутнього» (всі охочі), колективні малюнки на асфальті перед школою «Малюємо радість» (3-4-і класи), створення романтичної і химерної фотозон (8-і класи), активна перерва з обручами, м’ячами, рухливими іграми (всі охочі), відеопоказ у рекреації школи «Усмішка – крива, яка усе вирівнює» (всі охочі) та майстер класи, які проводили активісти шкільного самоврядування для  учнів 5-6-х класів – все це додало гарного весняного настрою, бадьорості, згуртувало учнів.

Захід було організовано та проведено педагогом організатором Сахно Р. Г., практичним психологом школи Нестеренко О. І та учнівським самоврядуванням. Дякуємо вам! Було весело, цікаво і змістовно!0 016 2 014 2 015 2 030 8 002 9 009 9 011 9 013 9 021