КультураНовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОсвіта та наука

Квітневий майстер-клас музичних керівників закладів дошкільної освіти Обухівського району

Відповідно до річного плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації 12 квітня 2018 року в ЗДО «Черешенька» Великодмитровицької сільської ради с. Великі Дмитровичі (завідувач Чураченко Тетяна Володимирівна) відбувся майстер-клас  музичних керівників закладів дошкільної освіти Обухівського району.

Музичний керівник Таран Катерина Миколаївна провела з дітьми різновікової групи (4-го та 6-го року життя) заняття-розвагу на тему: «Не я б’ю – верба б’є, за тиждень Великдень, недалечко червоне яєчко». Діти в святкових костюмах, з піднесеним настроєм та з дитячою щирістю співали веснянки,  українські народні пісні: «Весняночка», «Розмалюю писанку», водили хороводи: «Квітка – душа» (з використанням музичного супроводу у виконанні народної артистки України Ніни Матвієнко), Великодні ігри «Великодній кошик», «Збери писанки», грали на музичних інструментах, відгадували загадки, читали вірші тощо.

Перегляд заняття викликав святковий настрій, позитивні, схвальні відгуки  учасників.

Керівник РМО майстер-класу музичних керівників району Щербина Олена Олександрівна, музичний керівник ЗДО «Хоровод» Української міської ради розкрила теоретичні аспекти розділу програми музичного виховання «Дитина»:  «Гра на музичних інструментах та її вплив на розвиток дитини дошкільного віку». Учасники поділилися своїм досвідом роботи з вищеназваної тематики.

Тищенко Олена Якимівна, методист РМК відділу освіти, зупинилася на методичних рекомендаціях, підсумку  діяльності майстер-класу в 2017/2018 навчальному році.

На засідання РМО музичних керівників завітала сільський голова Божок Світлана Петрівна.  Сільський голова часто відвідує заклад дошкільної освіти «Черешенька», турбується його матеріально-технічним забезпеченням, життям дітей дошкільного віку та працівників закладу.

Світлана Петрівна привітала учасників з Великодніми святами, побажала всім світлих святкових днів, міцного здоров’я, натхнення та творчості в праці.DSCN2862 DSCN2863 DSCN2867 DSCN2874 DSCN2875 DSCN2876 DSCN2886 DSCN2890 DSCN2892 DSCN2900 DSCN2901 DSCN2902