Молодь та спортНовиниНовини ОбухівщиниОсвіта та наука

ПЕРШІСТЬ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З БАСКЕТБОЛУ 3х3 СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ СТУПЕНІВ (хлопці)

04 квітня 2018 року у спортивній залі Обухівського районного центру культури та дозвілля відбулася командна першість Обухівського району з баскетболу 3х3 серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів (хлопці).

Змагання проведені з метою фізичного розвитку, рухових якостей, морально-вольових рис характеру, пропаганди даного виду спорту серед учнівської молоді, визначення переможців.

В урочистій частині відкриття змагань та проведення нагородження призерів взяли участь: начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Луцик, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Савченко, методист відділу освіти райдержадміністрації Лідія Попович.

У напруженій та рівній боротьбі перемоги здобули:

Перше місце – Дерев’янська ЗОШ

Друге місце – Копачівський НВК

Третє місце – Витачівська ЗОШ

Призери змагань нагороджені медалями та особистими грамотами, команди – кубками та дипломами.

Спортивні змагання проведені за підтримки сектору молоді та спорту, відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації.

Jpeg