КультураНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Засідання робочої групи із представниками релігійних конфесій

За розпорядженням голови Обухівської районної державної адміністрації Рудяка Івана Сергійовича 27 березня 2018 року відбулося засідання робочої групи із представниками релігійних конфесій, зареєстрованих на території Обухівського району та представниками Обухівської райдержадміністрації.

З метою подальшого розвитку державно – церковних відносин в Обухівському районі, створення належних умов для захисту прав і законних інтересів релігійних організацій, утвердження принципів свободи совісті та рівності віросповідання на засіданні робочої групи обговорено доцільність утворення Духовної Ради Церков при Обухівській районній державній адміністрації.

За результатами засідання одноголосно прийнято рішення про необхідність створення Духовної Ради Церков, обрано її голову та постійного секретаря.