НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний військовий комісаріат

Земельні ділянки учасникам АТО

28 грудня відбулося засідання тимчасової робочої групи по вирішенню проблемних питань пов’язаних з виділенням земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів.

До складу робочої групи увійшли: Іван Рудяк – голова Обухівської районної державної адміністрації, Віталій Ільєнко – голова спілки учасників АТО Обухівщини, Олексій Відоменко – голова садового товариства «Вільний», учасник АТО, Павло Москаленко – заступник голови спілки учасників АТО Обухівщини, Едвард Вілінський – головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами та попередження корупційних дій апарату адміністрації, Олександр Купрієнко – керівник благодійної волонтерської організації «Обухівські руни», фахівець із земельних питань, Руслан Трегуб – волонтер благодійної організації «Допомога військовим Обухівщини», Віталій Олексієнко – учасник АТО. За основну мету взяли проведення ревізії виділених земель учасників АТО, щоб з`ясувати хто та скільки земельних ділянок отримав, скільки АТОвців ще не мають земельних ділянок також напрацювали дорожню карту, по прописаним в ній завданням члени робочої групи рухатимуться далі, наступну зустріч запланували на 13 березня. 13 березня робоча група зібралася у тому ж складі, обговорили нагальні питання, взяли за мету з`ясувати скільки ще учасників АТО не отримали земельних ділянок. Олексія Відоменка визначили відповідальним за збір інформації щодо незабезпечених земельними ділянками учасників АТО, а також рекомендували голові Обухівської районної державної адміністрації Рудяку Івану Сергійовичу підписати акти виконаних робіт відповідно до договору №19/07-ДПТ від 22.07.2016 «Про розроблення детального плану територій для ведення індивідуального садівництва в районі повороту на місто Обухів у адміністративних межах Нещерівської сільської ради Обухівського району Київської області», а також №20/07 від 22.07.2016 « Розроблення детального плану територій для ведення індивідуального садівництва в районі 5-го поля в адміністративних межах Обухівської міської ради Київської області». Днями Іван Сергійович підписав вище згадані акти виконаних робіт. Якщо ви учасник АТО та з певних причин не отримали земельну ділянку, але бажаєте отримати звертайтеся за номером телефону: 067-999-88-13 – Олексій Відоменко.