НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Обухівський РС ГУ ДСНС інформує

О 10:10 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення, що виникло загорання в м. Обухів на вул. Каштанова.
До місця виклику було направлено два відділення 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Обухів та чергові караули 43-ї, 46-ї, 17-ї Державних пожежно-рятувальних частин міст Обухів та Українка, смт Козин.
На місці події рятувальниками встановлено, що загорання виникло в 9-ти поверховому житловому будинку на 6-му поверсі та є загроза життю людей.
Під час пожежі рятувальники евакуювали чотири особи одна з яких дитина також одна особа загинула та одна особа постраждала яка наразі перебуває в реанімаційному відділенні Обухівської ЦРЛ.
Пожежу локалізовано о 11:45 та повністю ліквідовано о 12:30.
На місці пожежі працювало 6 одиниць техніки та 25 чоловік особового складу.
Причина загорання наразі встановлюється.