НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Обухівський РС ГУ ДСНС повідомляє

13 березня о 13:30 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про загоряння гаража за адресою: м. Обухів,вул. Каштанова, гаражний кооператив “Лісний”.

Пожежу локалізовано о 14:12 та повністю ліквідовано о 14:45.
Причини пожежі встановлюються.
IMG_0679
13 березня о 10:22 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про загоряння пічки підігріву у автомобілі за адресою: м. Обухів, м-н Сосновий, буд 3.
До місця події виїхали рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Обухів. Пожежу локалізовано о 10:45 та повністю ліквідовано о 10:52.
Причини пожежі встановлюються.