Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

День вшанування героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Коротченко В.В., начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Козярецька Н.В., голова первинної профспілкової організації працівників управління – головний спеціаліст сектору по роботі з персоналом Тимченко Л.В. взяли участь у мітингу – реквієму на  вшанування пам’яті загиблих громадян та Героя України  Чаплінського В.В. під час трагічних подій на Майдані Незалежності в лютому 2014 року та поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.