НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Обухівський РС ГУ ДСНС інформує

19 лютого працівники Обухівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київськый області вирушили до села Деремезна. Мета візиту – запобігання пожежам у побуті.
У процесі відпрацювання рятувальники основну увагу приділили самотнім літнім громадянам, людям з інвалідністю, багатодітним родинам та особам, які зловживають спиртними напоями. Адже, як свідчить статистика, саме ці люди з різних причин нехтують елементарними правилами пожежної безпеки та найчастіше є винуватцями лиха. Під час обходу вогнеборці оглянули домогосподарства на предмет дотримання усіх протипожежних норм: справність електрогосподарства, газових та електроприладів, приладів пічного опалення, вказуючи господарям на виявлені недоліки. Громадянам одразу надавались поради, як їх якнайшвидше усунути. Спілкуючись із жителями села, працівники Служби порятунку інформували населення про основні надзвичайні події, властиві для зимового періоду; розповіли, яких правил неухильно дотримуватися у побуті; роз’яснили порядок дій у разі виникнення надзвичайних подій; порядок дій під час знаходження вибухонебехпечних предметів. Під час бесіди кожному громадянину було вручено пам’ятки із правилами безпеки життєдіяльності та зазначеними екстреним номером виклику Служби порятунку «101».