Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

інформація про засідання Координаційної ради

Для комплексного вирішення проблем сімей (осіб), які опинилися в складних життєвих обставинах та здійснення координації між суб’єктами соціальної роботи при Обухівській районній державній адміністрації діє Координаційна рада з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах, яку очолює заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Мошковський О.М.

Так, 14 лютого 2018 року відбулося чергове засідання Координаційної ради на якому були присутні голова Германівської сільської ради та секретар Щербанівської сільської ради. На порядку денному було розглянуто загалом шість питань, а саме, аналіз повідомлень про виявлені сім’ї (особи) в складних життєвих обставинах, про розгляд ситуацій, які склалися в сім’ях, шляхи вирішення проблем даних сімей та аналіз проведеної соціальної роботи. За результатами обговорення одну сім’ю (с.Ст.Безрадичі) знято із соціального супроводу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у зв’язку зі зміною місця проживання, три сім’ї (с.Степок, с.Щербанівка, с.Германівка,) взято під соціальний супровід, з однією (м.Українка) розпочато роботу.
IMG-37cd1b57061ee0e3e55bb00b61be2723-V IMG-8399edb38236e2ce01a12c33959f0923-V