Новини

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, що віднесені до компетенції Обухівської районної державної адміністрації» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є відділ економічного розвитку і торгівлі Обухівської районної державної адміністрації.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – забезпечення практичної реалізації Закону України “ Про автомобільний транспорт ”,

“ Про місцеві державні адміністрації ”, постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту ” та від 3 грудня 2008 року

№ 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування ” в Обухівській районній державній адміністрації.

Проект розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації  «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, що віднесені до компетенції Обухівської районної державної адміністрації»  та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Обухівської райдержадміністрації – https://obukhov-rda.pp.ua

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації  «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, що віднесені до компетенції Обухівської районної державної адміністрації»  та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу приймаються відділом економічного розвитку і торгівлі Обухівської районної державної адміністрації Київської області поштою на адресу – 08700, м. Обухів, вул. Малишка, 10.

Телефон (04572)5-03-39.

E-mail: obuh_rda_zagvid@ukr.net