Новини Київщини

Час декларувати доходи громадян отриманих у 2017 році

Києво-Святошинська ОДПІ повідомляє, що 01 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2017 року.

Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи за наслідками 2017 року виникає у тих громадян, які протягом минулого року отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, від осіб, які не є податковими агентами у вигляді:

• доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна;
  • доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм);
  • інвестиційного прибутку;
  • вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна;
  • іноземних доходів.

Крім того, слід обов’язково подати декларацію громадянам, які у 2017 році отримували доходи у формі заробітної плати (інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород) від двох і більше податкових агентів.

Також, нагадуємо, що починаючи з 01.01.2018 року, Декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою згідно наказу Міністерства фінансів України № 556 від 06.06.2017 року.

Кампанія по декларуванню доходів громадян розпочалася 01 січня 2018 року та буде тривати до 01 травня 2018 року.

Одночасно інформуємо, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2017 року, податкову декларацію можуть подати упродовж усього 2018 року.