Новини ОбухівщиниОсвіта та наука

17 січня 2018 року на базі  закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу «Ялиночка» смт. Козин, за участю представника департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, відбувся семінар-тренінг для директорів закладів дошкільної освіти Обухівського району. На семінар-тренінг були запрошені директори комунальних та приватних закладів дошкільної освіти Обухівського району  та м. Обухова. Навчання на тему «Сучасний менеджмент управлінської діяльності керівника закладу дошкільної освіти» з учасниками семінару провела головний спеціаліст департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Ківшарь Любов Іванівна.

Любов Іванівна ґрунтовно, фахово розкрила питання сучасних технологій  управлінського менеджменту в закладі дошкільної освіти, а саме: нормативно-правова база, організаційно-правовий супровід, номенклатура справ,  посадові інструкції, вимоги до охорони  праці та безпеки життєдіяльності тощо. Відповіла на численні запитання директорів закладів дошкільної освіти.

Ківшарь Л.І. є упорядником збірника «Організаційна та адміністративна робота керівника дошкільного навчального закладу».   Посібник є настільною книгою, важливим помічником в роботі керівника закладу дошкільної освіти.

Учасників семінару-тренінгу привітала начальник відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації Луцик Юлія Сергіївна, побажала всім плідної праці, творчих успіхів, наснаги в роботі. Вихованці та працівники ЗДО «Ялиночка» подарували присутнім колядки та щедрівки.

Відділ освіти Обухівської районної державної адміністрації висловлює глибоку вдячність головному спеціалісту департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації  Ківшарь Любов Іванівні та директору закладу дошкільної освіти «Ялночка» Стопник Любов Михайлівні за високий, сучасний, науковий рівень проведення семінару-тренінгу.