Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

За 2017 рік платники Обухівщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 967,8 млн. грн.

Протягом 2017 року до Державного бюджету України надійшло 412,4 млн. грн., до місцевих – 555,5 млн. грн. Надходження до державного бюджету в розрізі основних податків склали:

• податок на доходи фізичних осіб – 108,2 млн. грн.;
  • податок на прибуток – 35,5 млн. грн.;
  • податок на додану вартість – 215,8 млн. грн.;
  • військовий збір – 30,6 млн. грн.;

Місцеві бюджети протягом 2017 року отримали 555,5 млн. грн. Це на майже на 60 млн. грн. більше показника відповідного періоду минулого року.

В розрізі основних податків це:

• податок на доходи фізичних осіб – 324,5 млн. грн.;
  • плата за землю – 70,7 млн. грн.;
  • єдиний податок з юридичних та фізичних осіб – суб’єктів спрощеної системи оподаткування – 66,4 млн. грн.

Сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склала понад 314,4 млн. гривень

Києво-Святошинська ОДПІ наголошує на тому, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту  нашої країни та кожного її громадянина.

Києво-Святошинська ОДПІ