Новини Обухівщини

90-літній Ювілей

Свій 90 літній ювілей відзначив підопічний Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування – Мельник Володимир Олексійович, житель села Дерев’яна.

З привітаннями до ювіляра завітали соціальний працівник с.Дерев’яна Грицаєнко В.П., завідувач відділення соціальної допомоги вдома Дзюба О.А., директор територіального центру Рохманюк О.О., та голова районної ради ветеранів Третякова Т.Д.

Народився наш  ювіляр на Хмельниччині у багатодітній родині, більшу частину життя пропрацював у місцевому лісовому господарстві, має  40 років трудового стажу. На схилі літ втратив дружину, а діточок Бог не дав. Ось і вирішив Володимир Олексійович переїхати до рідної сестри, так і зробив у 2000 році.

Володимир Олексійович ділиться сикретом свого довголіття – для нього це робота. Має щире серце, добру вдачу та золоті руки, за це  поважають і шанують його сусіди.

Тож бажаємо Володимиру Олексійовичу міцного здоров’я, мирного неба та довгих років життя!