Новини ОбухівщиниОсвіта та наука

Неймовірна новорічна подорож учнів 1-Г класу

28 грудня 2017 року в 1-Г класі (вчитель Литвишко Юлія Вадимівна) Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося свято Нового року. На дійство запросили батьків, учителів та адміністрацію школи.

Новорічне свято для молодших школяриків – подорож у світ казки, в світ веселощів та пригод. Тож готувалися до нього всі виважено: вивчили багато тексту, проводили репетиції, готували костюми.

В актовій залі, коли проходило свято панувала радісна, тепла атмосфера. З піднесеним настроєм діти читали вірші, співали, танцювали та відгадували загадки, і отримували заслужені оплески глядачів.

Юлія Вадимівна не змогла виділити кращих акторів, бо всі були неперевершеними. А за допомогу в організації вчитель дякує батькам: родині Данилюків та Ґудзь Т. Б.