Новини Обухівщини

Відбулося засідання спостережної комісії Обухівської районної державної адміністрації

21 грудня 2017 року в приміщенні Обухівської районної державної адміністрації (м. Обухів, вул. Малишка, 10, каб. № 41) о 14 годині відбулося засідання спостережної комісії Обухівській районній державній адміністрації.

На порядку денному були розглянуті питання стосовно осіб, звільнених або умовно-достроково звільнених від відбування покарання, щодо яких надійшли повідомлення. Були прийняті відповідні рішення, спрямовані на проведення виховної роботи з особами, звільненими від відбування покарання.

Членами спостережної комісії було заслухано та затверджено звіт про діяльність спостережної комісії Обухівської районної державної адміністрації

у 2017 році та план роботи спостережної комісії Обухівської районної державної адміністрації на 2018 рік.

20171221_143054