Молодь та спортНовини Обухівщини

Чемпіонат Обухівського району з таеквондо – ІТФ серед дітей, юнаків та юніорів

09 грудня 2017 року у спортивному комплексі «Енергетик»  м. Українка відбувся чемпіонат Обухівського району з таеквондо-ІТФ серед дітей, юнаків та юніорів.

Змагання проведені з метою популяризації даного виду спорту, підвищення рівня підготовки спортсменів, визначення переможців змагань.

У церемонії відкриття змагань взяли участь: Оксана Кирилюк – заступник міського голови м. Українка, Сергій Савченко – завідувач сектору молоді та спорту Обухівської райдержадміністрації, Віктор Потернак –  президент федерації таеквондо-ІТФ України, Петро Солодушко – директор центру «Спорт для всіх» м. Українка, Максим Ватрич – керівник секції «MUKIDO» таеквондо Обухівського району, головний суддя змагань.

Під час відкриття заходу Сергій Савченко – завідувач сектору молоді та спорту Обухівської райдержадміністрації вручив Подяку Обухівської районної державної адміністрації та Обухівської районної ради Блінову Миколі Олеговичу – тренеру з вільної боротьби дитячо-юнацької спортивної школи Київської обласної ради (с. Трипілля Обухівського району), за багаторічну сумлінну працю, розвиток фізичної культури і спорту  в Обухівському районі.

Участь у змаганнях взяли понад 100 учасників.

Програма змагань включала:

Вікова група 5-6років (з 9 купа)

Туль особистий

Спаринг особистий

Вікова група 7-8 років (з 9 купа)

Туль особистий

Спаринг особистий

Вікова група 9-10 років

Туль особистий (I дивізіон: 9-5 куп; II дивізіон: 4-1 куп)

Спаринг особистий (I дивізіон: 10 куп; II дивізіон: 10-5 куп; III дивізіон: вище 5 купа)

Вікова група 11-13 років

Туль особистий (I дивізіон: 9-5 куп; II дивізіон: 4-1 куп; III дивізіон – I Дан)

Спаринг особистий (I дивізіон: 10-5 куп; II дивізіон: вище 5 купа)

Вікова група 14-15, 16-17 років

Туль особистий (14-17 років, I дивізіон: 9-5 куп; II дивізіон: 4-1 куп; III дивізіон – I Дан)

Спаринг особистий (14-15, 16-17 років, I дивізіон: 10-5 куп; II дивізіон: вище 5 купа)

Спецтехніка

Призери змагань нагороджені особистими грамотами та медалями сектору молоді та спорту Обухівської райдержадміністрації.