Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областi

Я маю право

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», та п. 26 Плану заходів відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 09.10.2017 № 3743/7 «Про затвердження Плану заходів Міністерства юстиції України з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках» 05.12.2017 року в приміщенні Обухівської міської ради з 10-00, та в приміщенні Першотравенської сільської ради з 12-30 проводилась робота мобільних точок доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області – першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Круць А.О., заступника начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Бабенко О.М., начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Василишиної Н.Ф., першого заступника начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Коротченко В.В., начальника відділу реєстрації фізичних осіб та ведення реєстру територіальної громади виконавчого комітету Обухівської міської ради Сопрун Т.О., начальника Обухівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Полякова О.В., начальника Обухівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області Карпенко Г.Ф., начальника управлінням соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації Білоконь Г.І., начальник відділу «Обухівське бюро правової допомоги» Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лагоденко Н.І., приватного нотаріуса Щур Н.Р.

По питанням пенсійного забезпечення всього звернулось 8 громадян. Начальником управління Василишиною Н.Ф. та першим заступником начальника управління Коротченко В.В. були надані кваліфіковані відповіді громадянам з питань перерахунку пенсій.