Новини Обухівщини

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні голови і депутати місцевих рад! Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади.

Це свято людей, яких обирає суспільство. Тому в цей день я, як голова районної адміністрації, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо нашу Обухівщину кращою.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

З повагою, голова районної державної адміністрації Іван Рудяк