Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областi

Спільна зустріч з представниками малого та середнього бізнесу

На виконання окремого доручення за результатами наради від 23.10.2017 року за підсумками роботи Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області плану роботи управління за 9 місяців 2017 року щодо проведення впродовж жовтня – листопада 2017 року роз’яснювальної роботи щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.10.2017 року начальник управління Н.Василишина взяла участь у спільному засіданні Обухівської організації роботодавців та ради підприємців при виконавчому комітеті Обухівської міської ради, яке відбулося 22.11.2017 року.

Були доведені зміни у нарахуванні єдиного соціального внеску у зв’язку з пенсійною реформою та зміни по осучасненню пенсій та перерахунку в зв’язку із зміною прожиткового мінімуму для непрацездатних виходячи з розміру 1452 грн. з 01.10.2017 року. Надано вичерпні відповіді на поставлені питання, які стосувалися страхового стажу та умови призначення пенсії з 01.01.2018 року.