Новини Обухівщини

Районний семінар бібліотечних працівників

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017р. №177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації», у приміщенні читального залу Обухівської центральної районної бібліотеки відбувся семінар за темою: «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи публічних бібліотек».

Відкрила зустріч директор ЦРБ Л.І.Кобилінська. Вона привітала усіх присутніх, оголосила програму семінару та проінформувала бібліотекарів про перехід бібліотек на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією. Провідний методист ЦРБ Є.В.Шабала та провідний бібліограф ЦРБ О.В.Данько надали бібліотечним працівникам консультації, методичні і практичні поради з різних питань впровадження в роботу бібліотек універсальної десяткової класифікації (УДК) замість бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК), відповіли на запитання бібліотекарів. Відбулося обговорення питань застосування УДК для систематизації документів та організації фондів, методики переведення існуючих фондів з системи ББК на УДК. Бібліотекарі отримали методичні, рекомендаційні матеріали, розроблені центральною районною бібліотекою. Сільським бібліотекарям запропонували взяти участь у соціологічному дослідженні «Кадрові ресурси публічних бібліотек України: стан та перспективи розвитку». Останнім питанням, з яким виступила Є.В.Шабала, стало озвучення графіка здачі річних звітів бібліотеками Обухівського району.

Директор підвела підсумки семінару, відбувся обмін враженнями від зустрічі, були прийняті зауваження та побажання.

20171123_104009