Молодь та спортНовини Обухівщини

Змагання з шашок серед команд ЗОШ I-IІI ступенів Обухівського району

29 листопада 2017 року в Обухівському районному центрі культури та дозвілля відбулася особисто-командна першість Обухівського району з шашок серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Змагання проведені з метою популяризації шашок серед учнівської молоді, розвиток дружньо-спортивних контактів гравців, морально-вольових рис характеру.

У змаганнях взяли участь 10 шкіл району І-ІІІ ступенів (5-6, 7-8, 9-11 класи, окремо хлопці та дівчата), 57 учасника.

В особистій першості серед дівчат здобули перемогу:

5-6 класи: І – Герасимова Христина (смт. Козин), ІІ – Кучма Вероніка (с.Григорівка), ІІІ – Подуфала Катерина (с. Підгірці);

7-8 класи: І – Марковеєва Дарина (с. Підгірці), ІІ – Мельніченко Тетяна (с. Семенівка), ІІІ – Сябренко Ганна  (Германівська гімназія);

9-11 класи: І – Заїка Дарина (смт. Козин), ІІ – Михайлюк Анжела (с.Красна Слобідка), ІІІ – Смірнова Олександра (с. Підгірці).

Серед хлопців:

– 5-6 класи: І – Рущак Євгеній (Германівська ЗОШ), ІІ – Кацан Назар (смт.Козин), ІІІ – Іващенко Ілля (Українська ЗОШ № 1);

– 7-8 класи: І – Михайленко Михайло (с. Григорівка), ІІ – Бурда Андрій (смт. Козин), ІІІ – Кравченко Олександр (с. Трипілля);

– 9-11 класи: І – Кононенко Дмитро (Германівська гімназія), ІІ – Рибаков Владислав (с. Григорівка),  ІІІ – Северин Валентина (с.Красна Слобідка).

У загальнокомандному заліку перемогу здобули:

• перше місце – Козинська ЗОШ IIІI ст.
  • друге місце – команда Григорівської ЗОШ IIІI ст.
  • третє місце команда Германівської гімназії.

Переможці та призери в особистих змаганнях нагороджені медалями та грамотами, у командних – кубками та дипломами.

Спортивні змагання проведені за підтримки  сектору молоді та спорту, відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації.