КультураНовини Обухівщини

Мітинг, приурочений 74-й річниці визволення міста Обухова від фашистських загарбників

8 листопада біля Меморіалу Слави відбувся мітинг, приурочений 74-й річниці визволення міста Обухова від фашистських загарбників. На заході зібралися обухівчани, керівники міста й району, представники військового комісаріату й Української Православної Церкви КП. Мітинг відвідав голова Обухівської районної державної адміністрації Іван Рудяк.

«Ми сьогодні тут зібралися, щоб вшанувати всіх тих, хто захищав нашу державу 74 роки тому, хто загинув за її свободу і світле майбутнє. Я хочу сказати, що покоління мого віку ще три роки тому не усвідомлювали всього геройства і всієї ваги цього вчинку, ми знали про війну лише з історичних фільмів і навіть не могли собі уявити, що це може статися в нашій країні. Але останні три роки в нашій державі – війна, ми відчули на собі агресію іншої держави. Кажуть, що завжди нападають на країну, яка слабка. Наше з вами спільне завдання по відношенню до ветеранів, до тих, людей, які захищали нашу країну і віддали найдорожче, що могли віддати – своє життя, – зробити Україну розвиненою, потужною державою. І всі разом – громада, місцева влада – ми повинні переломити ту ситуацію, що створилася, зробити все для того, щоб закінчилася війна, щоб Україна була потужним суб’єктом міжнародного права і більше ніхто й ніколи не хотів і не міг порушувати цілісність її території. Я б дуже хотів, щоб наші діти знали про війну лише з історичних книг та фільмів. Я дуже вдячний ветеранам, які захищали Україну в часи Другої світової війни і тим, хто захищає її сьогодні. Слава Україні!», – зазначив Іван Сергійович.

Всі присутні вшанували загиблих воїнів покладання квітів та хвилиною мовчання.