Новини Обухівщини

Оперативна нарада голови Обухівської районної державної адміністрації

6 листопада 2017 року в приміщенні Обухівської районної державної адміністрації під головуванням голови Обухівської райдержадміністрації Рудяка І.С., за участю заступника голови Мошковського О.М., керівників районних установ, організацій, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та сільських, селищного, міського голів відбулась оперативна нарада, на якій були розглянуті питання:

1. Про стан роботи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Обухівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.

Доповів: Бойко Євгеній Вікторович – завідувач сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.

Співдоповідачі:
Устіч Віктор Сергійович – директор комунального підприємства Обухівської районної ради «Обухіврайтепломережа»;
Ковтун Валерій Миколайович – начальник Обухівської дільниці Васильківської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз»;
Луценко Володимир Петрович – перший заступник голови Української міської ради.

2. Про забезпечення безперебійного руху транспорту в зимовий час на дорогах місцевого значення.

3. Про використання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально- економічного розвитку окремих територій (Трипільчської сільської ради, Української міської ради, Григорівської сільської ради, Германівської сільської ради, Жуківцівської сільської ради, Краснослобідської сільської ради, Семенівської сільської ради).

Доповіла: Лех Світлана Петрівна – начальник управління фінансів Обухівської районної державної адміністрації.

За підсумками наради головою Обухівської районної державної адміністрації було дано ряд доручень.