Новини Обухівщини

Шанувальникам відпочинку з книгою!

Наша бібліотека поповнилась новинками! Вісім новесеньких книг отримала Обухівська центральна районна бібліотека у подарунок від видавництва «Лілія» (м.Хмельницький). До збірок увійшли віршовані та прозові твори майже 400 сучасних авторів з усієї України. Всі книги видані за останні 2015-2017 роки. Видавець Лілія Стасюк вважає своїм громадянським обов’язком знаходити обдарованих письменників та поетів, допомагати донести їм своє слово до великої читацької аудиторії. Тому і започаткувала Всеукраїнський літературний проект «Поетичні перлини рідного краю». Роботи учасників проекту будуть зібрані у колективному альманасі. Бажаючим взяти участь у проекті – звертатися за ел. адресою: lilia_stasuk@i.ua.

Колектив бібліотеки щиро дякує Лілії Стасюк за подарунок!
«Ми дуже раді, що наші читачі матимуть нагоду познайомитися з новими авторами, провести свій час за читанням творів, які оспівують різнобарв’я і красу нашої землі, історію рідних серцю куточків, кохання, таланти і почуття людей, любов до батьків, дітей, родини та Батьківщини. Любителів читання запрошуємо до Обухівської районної бібліотеки ознайомитись з чудовими книгами видавництва «Лілія» та іншими не менш цікавими новинками української та зарубіжної літератури», – зазначає колектив бібліотеки.