Обухівський районний військовий комісаріатТериторіальні органи влади

Відбулась чергова відправка в навчальні центри Збройних Сил України громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом

30 жовтня 2017 року відбулась чергова відправка в навчальні центри Збройних Сил України громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом. Після проходження навчання направляються для подальшого проходження військової служби у військові частини Міністерства оборони України.
Варто зазначити, що служба за контрактом зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Грошове забезпечення військовослужбовців залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На теперішній розмір грошового забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7 000 до 17 000 грн/міс.

Громадянам, які зараховані до військових частин та підписали контракт, органи місцевого самоврядування Обухівського району та м. Обухова виплачують одноразову грошову допомогу.

Інформація Прес-служби Обухівського районного військового комісаріату