Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областi

Про неухильне дотримання правил пожежної безпеки у службових приміщеннях

26.10.2017 року начальник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Василишина Н.Ф. зустрілася з  начальником Обухівського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Савчуком Є.І. та начальником ДПЧ №16 м. Обухів Бендюком В.В.  В ході зустрічі було наголошено про неухильне дотримання правил пожежної безпеки у службових приміщеннях, а особливо у  зимовий період та дії відповідальних осіб  при виникненні пожежі. Василишина Н.Ф. в свою чергу проінформувала представників державної служби з надзвичайних ситуацій щодо змін в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року  та щодо перерахунку пенсій військовослужбовців з урахуванням оновленого грошового забезпечення з 01.01.2018 року.