Новини ОбухівщиниОсвіта та наука

Про засідання районної учнівської Ради самоврядування Обухівщини (РУРСО)

24 жовтня, відбулося засідання районної учнівської Ради самоврядування Обухівщини (РУРСО). На захід приїхало 36 учнів, представників закладів освіти району. На початку голова РУРСО Алла Северин разом з членом активу Нідеєю Мовчан провели з лідерами цікаві ігри, які будуть корисними в роботі зі шкільним учнівським самоврядуванням. Під час засідання були оголошені результати конкурсу танцювальних флешмобів на патріотичну тему проведеного РУРСО у жовтні.

Координатори самоврядування В.О. Юнчик і О.О. Шевченко презентували членам організації заходи заплановані на листопад-грудень 2017 року. Серед іншого, у листопаді учнівські команди району зможуть взяти участь у фотоквесті «Моя майбутня професія» та підготувати акції до Дня боротьби зі СНІДом та підтримки ВІЛ-інфікованих людей. У грудні лідери матимуть можливість попрацювати волонтерами під час соціальної акції «Майстерня Св. Миколая», цікаво та пізнавально зустріти Новий рік.