Новини Обухівщини

Відбулося засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах

17 жовтня 2017 року в приміщенні Обухівської районної державної адміністрації (м. Обухів, вул. Малишка, 10, каб. № 42) об 11 годині відбулося засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації.

На порядку денному були розглянуті питання, щодо ситуацій, що склалися у шести сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Були прийняті відповідні рішення, спрямовані на подолання складних життєвих обставин та надання даним сім’ям соціальної допомоги. П’ять сімей взято під соціальний супровід Обухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.