КультураНовини Обухівщини

День захисника України та День Українського козацтва

14 жовтня 2017 року в приміщенні районного будинку культури відбулося міськрайонне відзначення свята ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА.

В відзначенні свята взяли участь: виконуючий обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації – Руслан Миколайович Садовський, голова Обухівської районної ради – Костянтин Олександрович Шушаков, начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Обухівської районної державної адміністрації – Людмила Вікторівна Мартинюк.

За захист Української землі, учасники антитерористичної операції на сході України отримали від керівництва району Почесні нагрудні знаки Обухівського району «За заслуги», Почесні нагрудні знаки Обухівського району «Подяка» та Подяки Обухівської районної ради, Обухівської районної державної адміністрації (з врученням одноразової грошової винагороди).

День захисника України – це день мужності, самовідданості і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави!