Новини Обухівщини

На Обухівщині відбувся обласний фольклорно-етнографічний фестиваль “Ржищівський вінок”

16 липня на Обухівщині відбулася одна із найяскравіших подій літа –XVII обласний фольклорно-етнографічний фестиваль «Ржищівський вінок».

Відкрився захід фестивальною ходою фольклорно-етнографічних колективів Київщини разом з конкурсом пісенно-обрядових, хореографічних, театралізованих дійств, пісень, танців на народну тематику.

На Співочому полі серед тематичних фотозон розмістився ярмарок традиційних ремесел від народних майстрів Київщини.  На гостей свята чекали прогулянки по Дніпру, або на конях,  а також майстер-класи в’язання снопів та плетіння вінків, та багато іншого.

Жителі та гості міста вітали творчі колективи на сцені фестивалю та не забували дякувати артистам гучними оплесками.

Для довідки:

Уперше фестиваль «Ржищівський вінок» відбувся у 2003 році за участю численних делегації з областей України та іноземців. Із 2008 року фестиваль проходив в різних регіонах Київщини, а в місті й надалі проводилося свято-фестиваль „Ржищівський вінок”, щоправда, вже на місцевому рівні. З 2017 року, фестиваль «Ржищівський вінок» знову набув статусу обласного.

ПРЕССЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РДА