Новини Обухівщини

Відбулась колегія Обухівської РДА

Сьогодні, 2 липня, голова районної державної адміністрації Олександр ГОМОН провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії також взяв участь заступник голови районної ради Сергій Гринчишин. Під час засідання члени колегії та запрошені розглянули наступні питання:

1. Про схвалення змін до рішення Обухівської районної ради від 28.12.2020 № 33.3. VIІI  «Про районний бюджет Обухівського району на 2021 рік»
  2. Списання з балансу районного бюджету Обухівського району передану безнадійну дебіторську заборгованість Богуславського та Кагарлицькогорайонного бюджету, що утворилася у результаті припинення діяльності  АК АПБ  «Україна»
  3. Про схвалення  змін до районної цільової програми “Нагороди” на 2020-2022 роки
  1. Про схвалення змін до районної Програми забезпечення Обухівською районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Обухівською районною радою повноважень щодо забезпечення державної політики в бюджетній і соціальній сферах та забезпечення виконання заходів щодо соціально-економічного розвитку територій Обухівського району у 2021 році»
  2. Про  схвалення змін  до  районної   програми  “Територіальна   оборона”   на 2020-2022 роки.
  3. Про схвалення проєкту районної цільової Програми забезпечення виконання рішень про стягнення коштів з управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації Київської області, прийнятих судами, а також іншими державними органами (посадовими особами), які відповідно до закону мають право приймати такі рішення на 2021 – 2022 роки
  4. Про схвалення проєкту районної цільової Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Обухівської районної державної адміністрації, Обухівської районної ради на 2021 рік
  5.  Про стан та експлуатаційне утримання доріг в Обухівському районі
  6.  Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально – культурного призначення Обухівського району до роботи в осінньо – зимовий період 2021/2022 року