НовиниНовини Обухівщини

В Обухівський РДА зібрали оперативну нараду з приводу суспільно напруженої ситуації в м.Українка

1 травня в місті Українка групою невідомих було знищено паркан, встановлений перед початком будівництва по вул.Сосновій. При чому вся акція була схожа на організований захід протесту проти забудовника ТОВ «Укржитлоінвест», зафіксований на відео і викладений в окрему групу у соцмережах. Отже, розібратися із ситуацією голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Гомон запропонував під час оперативної наради за участі голови Української ОТГ Олександра Туренка,  безпосередньо самого забудовника та представника правоохоронних органів. Наразі, правоохоронні органи в межах своїх дій опрацьовують ситуацію, а також вирішується питання щодо кваліфікації дій невстановлених осіб та завданої ними шкоди.

Прес-служба Обухівської РДА