НовиниНовини Обухівщини

35-ті роковини Чорнобильскої трагедії

Тридцять п’ять років тому слово «Чорнобиль» обпекло серця українців і всього світу. З датою 26 квітня з того часу асоціюється скорбота, печаль, біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим атомом.
Сьогодні, під час мітингу-реквієму голова Обухівської РДА Олександр Гомон, голова Обухівської райради Антон Карманов, голова Обухівської ОТГ Олександр Левченко, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники громадських організацій та небайдужі Обухівчани вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Учасники скорботного заходу разом із ліквідаторами хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи та поклали квіти й вінки до підніжжя пам’ятника «Героям Чорнобиля».